Киевское областное отделение ЛРУ
Главная| | Мой профиль| Регистрация| Выход| Вход
 
Среда, 23.05.2018, 08:09
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Киевское областное отделение ЛРУ
 • Устав КОО ЛРУ
 • Документы о легализации КОО ЛРУ
 • Совет КОО ЛРУ
 • Список членов КОО ЛРУ
 • Список пользователей QSL-бюро КОО ЛРУ
 • Как стать членом КОО ЛРУ
 • Региональное QSL-бюро по г.Киеву и области
 • План мероприятий на 2013 год
 • Наш опрос
  Какая сторона любительского радио Вам наиболее интересна?
  Всего ответов: 157
  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Форма входа
  Главная » 2012 » Декабрь » 4 » ПЛАН РОБОТИ УКВ КОМІТЕТУ від UY0UP
  09:42
  ПЛАН РОБОТИ УКВ КОМІТЕТУ від UY0UP
  1. В день обрання нового складу УКХ комітету ЛРУ, 8-9 грудня 2012 року, провести перше засідання ради де обрати ведучих секторів з напрямків:

  - секретар УКХ комітету ЛРУ
  - інформації УКХ/НВЧ аматорського РЧР України
  - УКХ радіо спортивних змагань
  - УКХ технічних новин, конструювання та запровадження нових технологій
  - ЕМЕ радіозв'язок,цифрові види, метеорний, супутниковий зв'язок
  - УКХ DX інформації QSL-обмін, дипломи
  - робота з молоддю
  - зв'язки з ОВ ЛРУ та осередками

  Обов'язки голови УКХ комітету:

  Голова УКХ комітету здійснює координацію взаємодії і роботи секторів на протязі своєї каденції, приймає участь в засіданнях ради виконкому ЛРУ, на підставі рішень ради УКХ комітету вносить пропозиції на засіданнях ради ЛРУ та президенту.
  Є учасником робочої (робочих груп) групи з питань радіо аматорського РЧР від ЛРУ в державних установах.

  Обов'язки ведучих секторів:

  -секретар УКХ комітету ЛРУ здійснює ведення документації звітності, загальна інформація по секторам, ведення засідання ради.

  -ведучий сектору УКХ радіо спортивних змагань проводить роботу з інформування на Українському УКХ порталі про міжнародні, всеукраїнські, обласні змагання, робота з фахівцями суддівства,розробка умов, організація при проведенні змагань з застосуванням існуючих суддівських електронних серверних технологій відповідно до рекомендацій 1REG IARU, інформація та пропозиції стосовно змін календарного плану, проведення УКХ змагань ПД, ЧУ, очних, днів активності.

  -ведучий сектору УКХ технічних новин, конструювання та запровадження нових НВЧ технологій, зв'язки з спеціалістами в цій сфері , власні розробки,робота в
  інформаційному просторі,приймально-передавальна радіоапаратура, SDR технології, антенні та фідерні пристрої.

  -ведучий сектору ЕМЕ радіозв'язок, цифрові види, метеорний, супутниковий. Систематична робота через ЕМЕ, інформація про міжнародні експедиційні виїзди в рідкі для ЕМЕ, MS зв'язку країни, квадрати.

  -ведучий сектору УКХ DX інформації, QSL-обмін, дипломи, здійснює та сприяє зв'язкам з штаб-квартирою керівництва 1REG IARU, освітлення зарубіжної інформації на Українському УКХ порталі, агітаційна інформація в доступних зарубіжних ЗМІ стосовно
  проведення змагань та днів активності в Україні , національні дипломні програми на УКХ, включаючи зарубіжжя WAO, WASU, Dubus та інші.

  -ведучий сектору роботи з молоддю співпрацює з комітетом ЛРУ по роботі з молоддю, проводить роботу з молодіжними центрами, організаціями, спілками,
  активна агітація УКХ радіоаматорства серед молоді,використання можливих зв'язків серед студентства і педагогічних колективів. Здійснює агітацію з допомогою сучасних доступних інструментів інформаційного простору.

  -ведучий сектору роботу з ОВ ЛРУ проводить роботу з обласними відділеннями та осередками через існуючі засоби інтернет ресурсів, збір регіональної інформації стосовно проведення різних конференцій, засідань та інших культурно-масових заходів пов'язаних з УКХ рухом, надання інформації і можливої участі в них представників з інших регіонів України.


  2. Заслухати ведучих секторів з питань подальшого розвитку УКХ руху.
  З метою оперативної і ефективної роботи УКХ комітету обговорити пропозиції
  стосовно обміну інформацією та методів спілкувань.
  Призначити наступне засідання ради.

  Головні завдання та план дій УКХ комітету

  3. Винести на обговорення на одному з перших засідань ради виконкому ЛРУ питання про створення нової робочої групи від ЛРУ до державних органів влади з питань упорядкування та приведення радіочастотного ресурсу аматорського зв'язку України до рекомендацій 1 REG IARU.
  А саме: про розгляд можливості використання аматорською службою смуг частот 1240-1300 МГц , 2300-2450 МГц, 5670-5850 МГц і вище, з метою подальшого дослідження та використання аматорською радіослужбою на вторинній основі.

  3.1.Провести аналіз документів проведених планових робіт попередніх представників від ЛРУ в державних органах влади та зробити висновки.

  3.2.Пропонувати включити до складу робочої групи трьох представників від ЛРУ:
  -віце президент
  -юрист
  УКХ комітет

  4. Винести на обговорення на засіданні ради виконкому ЛРУ питання про напрацювання пропозицій внесення поправок до регламенту радіоаматорського зв'язку стосовно упорядкування граничних вихідних потужностей на УКХ та КХ діапазонах відповідно до середньостатистичних європейських та світових норм і стандартів.

  5. Внести пропозицію на виконком та поставити питання про корегування фінансового перерозподілу коштів, які спрямовані на комітети (сектори) в ЛРУ.

  Поточні завдання та план дій УКХ комітету

  6. Пропонується в подальшому за допомогою Skype режиму,- GSM, e-mail, та інших альтернативних видів сучасного зв'язку, проведення засідань не рідше одного разу на місяць
  .
  6.1.За результатами засідань повідомляти важливу інформацію на Українському УКХ порталі. На інших профільних ресурсах за згодою сторін.

  6.2. У випадках можливих зміни та поправок до діючого статуту ЛРУ своєчасно внести
  зміни до плану роботи ради.

  6.3. Інформувати радіоаматорів на Українському УКХ порталі про нові документи
  зміни чи поправки до них прийняті державними органами які стосуються наших спільних інтересів.

  6.4.Проводячи змагання згідно календарного плану ЛРУ на УКХ, здійснити повний перехід на електронне суддівство, з базою на єдиній серверній платформі, застосовуючи web форму за зразками та рекомендаціями 1REG IARU.

  6.5. Вирішити питання про не можливість на території України проводити одночасно такі
  змагання на УКХ як ЧУ та МПД. Внести пропозиції стосовно відповідних змін до календарного плану.

  6.6.Під час проведення та організації змагань ЧУ, ПД, Кубки УКХ комітету ЛРУ, очних та інших регіональних змагань сприяти суддівству (СК,ГСК) у виявленні порушень, надати допомогу в тому числі у вигляді застосування сучасної SDR техніки, які вже є в користуванні у радіо аматорів.

  6.7. Проводити активну інформаційну роботу на УКХ порталі з технічних новин, конструювання та запровадження нових НВЧ технологій, зв'язки з спеціалістами в цій сфері , власні розробки, робота в загальному радіоаматорському інформаційному просторі, приймально-передавальна радіоапаратура, SDR технології, антенні фідерні пристрої.

  6.8.Сприяти та організувати експедиційні виїзди в квадрати на території України з яких не ведеться радіообмін на УКХ як під час змагань, так і з метою проведення зв'язків через метеори, супутниковий зв'язок, робота через ЕМЕ.

  6.9.Інформувати про міжнародні DX експедиційні виїзди в рідкі для ЕМЕ, MS зв'язку країни на УКХ порталі, підтримувати існуючу тему по QSL - обміну, дипломам. Зв'язки з
  штаб-квартирою керівництва 1REG IARU, освітлення зарубіжної інформації, агітаційна інформація в доступних зарубіжних ЗМІ стосовно проведення змагань та днів активності в Україні , національні дипломні програми на УКХ, включаючи зарубіжжя WAO, WASU, Dubus та інші.

  6.10. З огляду на сучасність напрацювати методи агітації в роботі з молоддю.

  7. В термін за 10 календарних днів до звітної (звітно-виборчої) конференції ЛРУ, ведучі секторів звітують на засіданні ради УКХ комітету про виконану роботу в поточному році.

  План роботи складено кандидатом на посаду голови УКХ комітету ЛРУ
  UY0UP / Шевчук І.П./
  Просмотров: 609 | Добавил: KOOLRU | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Код *:
  Корзина
  Ваша корзина пуста
  Поиск
  Календарь
  «  Декабрь 2012  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Архив записей
  Полезные ссылки
 • Официальный сайт ЛРУ
 • КВ портал
 • УКВ портал
 • QRZ.COM
 • DX Summit
 •  
   
   
   
   
   
   
   
   

   
  Український радіопортал - Украинский радиопортал

  Copyright КОО ЛРУ © 2018